Сайт працює в тестовому режимі
До 10

13.03.2023

Потужний виступ української збірної

В Ізраїлі завершився міжнародний командний турнір для дітей у віковій категорії до 12 років LIPPY FAMILY EVENT, в якому брала участь Україна. Загалом на змаганнях, що відбулися на кортах Haifa Tennis & Education Center, боролися представники восьми країн: Ізраїль, Болгарія, Молдова, Кіпр, Узбекистан, Італія, Туркменістан.

Загалом цей турнір проходив у другий раз, вперше його провели у 2019-му році, після чого, через пандемію коронавірусу, настала пауза. Турнір на честь доктора Біллі Ліппі, який був одним із співзасновників Ізраїльського тенісного центру, а також членів його родини. Тенісний центр – це організація, яка включає понад 70 різних клубів, вона народилася у сімдесяті роки минулого сторіччя й була спрямована на залучення якомога більшої кількості дітей до занять тенісом. Клуби, які в неї входять, здебільшого будувалися у районах із сумнівною славою, таким чином дітям надавалася якісна й перспективна альтернатива вуличному вихованню.

В українській збірній виступали: Анна Щавинська, Єва Гусєва, Олександр Качан і Олексій Гейващук.

У суто командній частині Україна посіла третє місце, поступившись господарям (2-е місце) та Кіпру (переможці).

В індивідуальній частині Анна Щавинська стала чемпіонкою, Єва Гусєва посіла друге місце. Олександр Качан став четвертим серед хлопців.